Kde koupit nejlepší nootropika na mozek, ADHD, zlepšení paměti a zvýšení soustředěnosti?

Úvod NovinkyKde koupit nejlepší nootropika na mozek, ADHD, zlepšení paměti a zvýšení soustředěnosti?

Nejlepší nootropika na učení, ADHD a motivaci - léky, tabletky, prášky, přípravky

Nootropika se vyrábí pouze z různých bylinných směsí a výtažků, které jsou sestaveny tak, aby stimulovali určitou část našeho mozku. Nejrozšířenější název pro nootropika je INTELIGENTNÍ DROGY, CHYTRÉ DROGY nebo STIMULANTY PRO MOZEK a to vše bez vedlejších účinků na rozdíl od farmaceutických léků. Jsou běžně k dostání v lékárnách nebo je najdete na internetu  na webech se zdravou výživou nebo vitamínovými doplňky. Nenávykové drogy pozitivně ovlivňují naše mentální funkce jako jsou

  • pozornost a soustředění ve škole, v zaměstnání
  • zlepšují paměť
  •  zvyšují inteligence
  • lepší odolnost proti depresím
  • výdrž při dlouhém pracovním nasazení
  • zlepšují sebevědomí

Nejlepší nootropika na učení musíme vybírat velmi pozorně a pečlivě si přečíst přiložený návod. Zvláště pak pokud budeme dávat stimulant dítěti. I když jsou vyrobeny z bylin, tak ne všechny nootropika jsou určeny malým dětem. Stimulantů na učení existuje hodně druhů a nejčastěji je využívají studenti pro zvládnutí učiva v době zkoušek. Ve škole je dobré brát pilulky na podporu paměti a soustředění se na probírané téma. Přípravky na učení a podporu paměti se většinou berou jen krátkodobě, i když pilulky na dlouhodobé užívání jsou také.

 

Nootropika se dají velmi dobře využít jako podpůrná léčba pro lidi s diagnózou ADHD (porucha pozornosti s hyperaktivitou i bez ). Časem je možné brát jen bylinné preparáty a léky omezit na nejnižší možnou dávku nebo zcela prášky vynechat. Vždy záleží jak silné příznaky ADHD jsou. Nootropika pomáhají také pro lepší motivaci a soustředění, nejen na učení ve škole, ale i při vykonávání určité činnosti a hlavně úspěšném dokončení dané práce.

 

Top přípravek - Focus Pills - -nejlepší notropikum s velmi silným efektem – silný přírodní doplněk stravy s dlouhodobým účinkem, preparát určený především na stimulování paměti, podporuje také pocit spokojenosti a štěstí. Focus Pills je nejlepší přírodní přípravek pro osoby, které se potřebují maximálně soustředit ať už ve škole, v zaměstnání nebo ve sportu. Produkt Focus Pills je kvalitní náhradou léku Modafinil. Obsahuje extrakt Indického ženšenu, Ginkgo-biloba, Brahmi a další byliny. Z vitamínů – B5 a B12. Neobsahuje žádné škodlivé látky a je vhodný i pro vegany. Dávkování je jen jedna tabletka denně a zapijí se dostatečným množstvím tekutiny. Nepřekračujte doporučené množství. Přípravek není určen pro malé děti. Jakékoliv doplňky stravy nenahrazují vyváženou stravu. 


Podpora funkce mozku


Mozkový nakopávač


Učení pro studenty - tabletky na paměť, koncentraci, pozornost

Spousta studentů dnes využívá lehce dostupné podpůrné léky. Hodně mladých lidí v době kdy se musí učit na zkoušky sahá po různých povzbuzujících přípravcích. Většinou to jsou produkty například : Ginkgo – biloba, Ženšen, černá káva, zelený i černý čaj, piracetam - tabletky, energetický nápoj nebo také čokoláda i různé druhy ořechů. Bohužel někteří jedinci pro povzbuzení používají marihuanu i pervitin. Oboje jsou nelegální drogy a zdraví škodlivé.

 

V dnešní době je velmi dobrý výběr různých přírodních stimulantů na zvýšení paměti, koncentrace a pozornosti. Některé najdeme v lékárnách, ale většinou je lepší se porozhlédnout na internetu. Pokud máte před sebou spoustu učení je dobré si pořídit nějaké bylinné přípravky nazývané jako chytré drogy – nootropika. Kvalitní stimulanty jsou sice trochu dražší, ale máte zaručenou kvalitu a čistotu tabletek. Neobsahují žádné chemické látky.


TOP produkt: Bacopa Exam - nejlepší tabletky na učení nejen pro studenty – Bacopa monieri je bylinka nejvíce využívána v Ajurvédské medicíně. Je také nazývána jako Brahmi. Tato Indická bylinka má úžasné účinky na lidský mozek. Dokáže mozkové buňky nejen chránit, ale také je stimulovat k lepšímu výkonu. Pokud stále zapomínáte na určité věci nebo cítíte, že vám slábne paměť pak je Bacopa Exam tím pravím prostředkem na řešení těchto potíží. Spolu s dalšími bylinkami, které obsahuje je dobrou volbou nejen pro studenty, ale pro všechny kdo potřebují  zůstat fit s dobrou pamětí. Pro lidi s ADHD je dobré mimo stimulantů používat různé cvičení na povzbuzení paměti

  • Mentální hry – hraní jednoduchých her na PC, logické hry,
  • Meditace – naučit se odpočívat
  • Kreativní aktivity – kreslení, modelování

Cvičebních metod je více, ale nejjednodušší je používat přírodní Nootropika.


Tabletky pro lepší paměť

 Zlepšení paměti a učení

 

 ADHD - poruchy pozornosti s hyperaktivitov, Aspergerov syndrom

Poruchou pozornosti trpí více a více lidí. Člověk se s ADHD již narodí. Adhd je neuroticko – vývojová chyba v centrální nervové soustavě, kdy mozek nemá dostatečný přísun kyslíku. Porucha pozornosti s hyperaktivitou je částečně dědičné onemocnění. Pokud jeden z rodičů trpí syndromem ADHD je možné, že potomek bude mít také poruchu pozornosti ať už s hyperaktivitou nebo bez. Většinou jsou touto nemocí více postiženi chlapci než dívky. Někteří lékaři si stále myslí, že syndrom poruchy pozornosti se vyskytuje jen u dětí. Opak je pravdou. Pokud syndrom neodezní do 12 roků dítěte, tak bude v dospělosti stále pokračovat jen trochu v mírnější formě. Někteří jedinci s touto nemocí nemusí být v dětství vůbec objeveni. V dospělosti jim pak neustále činí potíže se soustředit na práci, často mění zaměstnání, stále někam spěchají, aniž by věděli kam. Mívají dost velké potíže v komunikaci s lidmi, v navazování partnerských vztahů a podobně. Hodně času stráví také tím, že pořád něco hledají, protože si nepamatují, kam si své věci uložily. S ADHD syndromem se člověk musí naučit žít. Vše se dá zvládnout za podpory různých přírodních přípravků nebo léků.

 

Aspergerův syndrom je jedna z nevyléčitelných nemocí autistického spektra, bývá často zaměňován za autismus. Na onemocnění neexistují léky, podávají se jen na zmírnění depresivních a úzkostních stavů. S Aspergerovým syndromem se člověk již narodí, ale diagnostika nemoci je zjistitelná v pozdějším věku, až podle určitých symptomů - špatného verbálního vyjadřování, špatná komunikace mezi dětmi nebo stranění se kolektivu. Na rozdíl od ADHD – poruchy pozornosti se Aspergerův syndrom v dospělosti nezmění. Lidé s AS jsou velice inteligentní a mívají zpravidla vyšší IQ, ale díky omezeným a jednostranným zájmům a rituálům bývají vyčleněni ze společnosti. Pro většinu lidí jsou jedinci s AS nepochopeni, i když vypadají úplně stejně jako každý jiný zdravý člověk.

 

TOP produkt: Focus Pills - přírodní tabletky na ADHD, poruchy pozornosti – přípravek Focus Pills je velmi vhodný pro děti i dospělé pacienty s ADHD na poruchu pozornosti. Pomáhá zmírnit symptomy ADHD – nepozornost a hyperaktivitu. Lék je volně k sehnání na internetu. Cenově se pohybuje ve vyšší relaci, ale jedná se o čistě přírodní prostředek.

 

Soustředění - Přírodní nootropika jsou bezpečnější jako Modafinil

Přírodní stimulanty nebo nootropika jsou většinou připraveny z bylinných extraktů a mají široké pole působení. Působí na všechny kognitivní funkce mozku a zlepšuje schopnost se snadněji učit, zlepšují krátkodobou i dlouhodobou paměť, více si zapamatovat při učení, zabraňují depresím z neúspěchu, navozují pocit uvolněnosti a štěstí. Hodně populární jsou dnes farmaceutické léky jako je Ritalin nebo Modafinil.


Ritalin se váže na lékařský předpis, umí velice dobře zbystřit smysly, zbavuje úzkosti či deprese. Většinou se předepisuje na ADHD – porucha pozornosti s hyperaktivitou. Je vhodný pro děti i dospělé. Bohužel má kratší dobu působení kolem 4 hodin, proto se musí brát vícekrát za den. Jenže má také hodně vedlejších účinků jako je nechutenství, bolesti hlavy, nespavost nebo i deprese.


Lékaři také často předepisují tabletky Modafinil – je to dobrá náhrada za Ritanil, má delší dobu působení, bere se jen jedna pilulka denně. Je to výhodné při školní výuce kde je obtížné si léky brát, protože nemocný s ADHD si to nebude pamatovat. Modafinil nemá takové vedlejší účinky jako Ritalin, ale pořád je to chemický prostředek.


Plnohodnotná náhrada za všechny farmaceutické medikamenty jsou přírodní stimulanty. Jsou vyráběny jen z bylinek a jsou bez vedlejších účinků. V každém případě jen přírodní nootropika jsou bezpečnější než Modafinil nebo Ritalin.


TOP produkt: Focus Pills - nootropikum který nahradí léky a nemá vedlejší účinky – jeden ze špičkových stimulantů volně prodejný na internetu.

 

Paměť - Zlepšení paměti při studiu, na univerzitě, v práci

V období zkoušek ve školách nebo na univerzitě je zvýšený zájem o produkty pro zlepšení paměti. Produkt Piracetam je jeden z přípravků, který to dokáže. Spadá do skupiny nootropik a můžete ho dostat i volně bez lékařského předpisu v lékárně. Umí posílit přísun glukózy a kyslíku do příslušných nervových buněk v mozku. Zlepšuje paměť a celkovou pozornost. Je využíván nejen při studiu, ale také v práci a všude tam kde se potřebujeme soustředit na určitou činnost. Piracetam také užívají hlavně senioři pro zlepšení paměti. Lék není vhodný k delšímu užívání ve vyšších dávkách, protože může narušit správnou činnost ledvin. Stačí 1 – 2 pilulky denně. Nezabírá hned ale až po 3 – 4 týdnech užívání. Chceme -li podpořit paměť co nejrychleji je dobré se porozhlédnout po dalších a šetrnějších produktech. Vhodné jsou speciálně vyrobené přírodní léky z bylin, bez negativních vlivů na organizmus.


TOP produkt: Exam Bacopa - tabletky s obsahem Bacopa pro dlouhodobé zlepšení paměti – Bacopa monnieri nazývaná Brahmi je nenápadná rostlinka s mimořádně velkým účinkem a přirozeným stimulantem pro mozek. Bacopa Monnieri obsažená v produktu Exam Bacopa má největší podíl na vylepšení paměti a to s dlouhodobým efektem. Další bylinkou kterou výrobek obsahuje je Klanopraška čínská – výtažek z bylinky podporuje trávení, odstraňuje únavu a celkově podporuje regeneraci organismu. Produkt Exam Bacopa je také vhodný při léčbě poruchy pozornosti s diagnózou ADHD. Užívá se 4 – 6 kapslí denně. I když se jedná o přírodní lék bez vedlejších účinků, je nutné dodržovat předepsané množství tobolek. Vždy je potřeba si pozorně číst příbalový leták nebo se poradit se specialistou.

Výkon, síla a výdrž - psychická a fyzická odolnost

Ztrácíte silu, výkonnost a jste málo psychicky odolní? Možná by bylo potřeba doplnit testosterony. Testosteron je mužský pohlavní steroidní hormon. Hladina testosteronu ovlivňuje řadu psychických i tělesných funkcí organizmu. S narůstajícím věkem hladina testosteronu klesá a tím jak klesá začíná se projevovat její nedostatek – řídnutí kostí, úbytek svalové hmoty, ukládání podkožního tuku, kardiovaskulární problémy, cukrovka, psychické potíže, deprese, snižuje se chuť na sex. Správná hladina testosteronu ovlivňuje i délku života u mužů. Pravidelné dodávání testosteronových přípravků může pomoci, pokud budeme používat přírodní produkty. Léky nejsou návykové. Testosteron je velký nepřítel tuků, dodává novou chuť do života, podporuje růst vlasů, snižuje riziku infarktů.


Přírodní přípravek na vyšší testosteron pro muže

 

Zvýšení testosteronu

 

Ženský pohlavní hormon se nazývá estrogen a progesteron. Testosteron je v ženském těle také přítomen jen v nízké hladině. Pokud je jeho hladina vyšší tak se to projeví větším ochlupením, hlubším hlasem, nepravidelná menstruace, problematická pleť- akné. Zde je lépe se poradit s odborníkem.


TOP produkt: Testomax S pro muze, Relax Plus pro ženy


Tyto přírodní preparáty, je možné užívat   bez lékařského předpisu. Tobolky dokáží obnovit přirozenou hladinu testosteronu. Cenová hladina léků se pohybuje ve vyšší hladině, ale jsou to nejúčinější nakopávače na volném trhu. Testomax S - pro muže je spolehlivý a hlavně s rychlým nástupem působení. Při pravidelném užívání se výsledek dostaví již po dvou týdnech. Užívají se 2 – 3 tabletky během jídla. Testomax S se může kombinovat s přípravkem na soustředění s Focus Pills.


Relax Plus pro ženy – je přírodní antidepresivum. Jsou zde obsaženy různé bylinky.


Kozlík lékařský – je vynikající bylinka na problémy s usínáním bez nežádoucích vlivů


Hloh – se podává při kardiovaskulárních problémech


Mučenka – je podávána osobám s ADHD – porucha pozornosti s hyperaktivitou, při vysokém krevním tlaku, léčí astma, při nepravidelném srdečním tepu, pro celkové zklidnění organizmu


Levandule – jedna z nejstarších a nejznámější léčivých bylinek na světě. Je využívána pro svoji relaxační vůni, snižuje horkost v tělePřírodní přípravek na depresi

 

Léčba deprese a úzkosti


Energie - prášky, tabletky, léky pro více energie

Cítíte se unaveni, podráždění, jste protivní na své nejbližší a ani nevíte proč, nezvládáte náročnou práci, moc učení ve škole, jedna zábava za druhou a tak dále. Všechny tyhle strasti a slasti našeho života spotřebovávají různé množství energie. Je potřeba tělesnou i duševní energii nějakým způsobem doplnit, dříve než si únavou a slabou vitalitou nechtěně ublížíte. Může se stát, že se začnou projevovat různé nemoci.


Proti únavě se můžeme bránit meditací, kvalitním odpočinkem, dostatečným přísunem tekutin – minerálky, ovocné šťávy, bylinkové čaje nebo čistou pramenitou vodu. Také dodání potřebných vitamínů sníží únavu. Nikdy se nesmí řešit potíže nelegálními drogami. Člověk se po nich chvíli cítí dobře, ale pak se projeví závislost a s tím zvyšování dávek a to může vést až ke smrti. Léků pro více energie existuje velké množství u farmaceutických prášků však hrozí vedlejší účinky. Většina lidí raději používá přírodní bylinné produkty, protože jsou nejbezpečnější. U bylinných produktů je rozhodující cena a ne vždy je výrobek s nízkou cenou také kvalitní.


Jaký produkt zvolit?


Někdy je dobré vyhledat odbornou radu u poradce na zdravou výživu, a nebo se řídit vlastním rozumem. V chytré knize (notebook) jsou speciální weby, kde prodávají různé stimulanty a vitamínové produkty bez vedlejších efektů. Přírodní stimulanty jsou i pro vegany a některé mohou užívat i malé děti.


TOP produkt: Energise - tabletky pro více energie, zlepšení nálady, pozitivní myšlení

 

Jedná se o super kvalitní tabletky plné vitamínů a extraktů z bylin. Obsahuje vitamíny skupiny B, C, D. Obsahuje extrakty z Bacopa, Goji – Kustovnice čínská je bylinka dlouhověkosti, dále výtažek z borůvek i ze zeleného čaje. S Energise se nikdo nemusí bát že něco nezvládne, Energise dodá tělu i mozku potřebnou energii pro zvládnutí těch nejnáročnějších prací a dosáhnout stanoveného cíle. Přípravek podporuje kognitivní funkce mozku, proto je také vhodný pro lidi ADHD s poruchou pozornosti. Prášky se berou jen 2x denně.Tablety na zvýšení energie a únavu

Prášky pro více energie

Copyright 2019 - 2024 © Nootropix.cz